Mesto Košice

Jaro Polaček predstavil 37 kandidátov na poslancov mesta Košice

Polacek, Polaček, Lesňak, lesnak, Novotný, novotny, Bašistová, basistova, jaropolacek, kosice, košice, kandidatka na primatorku, jaro polacek, voľby, volby, fungujuce kosice, primátor, primator, KDH, SaS, OĽaNO, NOVA, SMK

Silná pravicová koalícia pre Fungujúce Košice

Na Hlavnej ulici pri Štátnom divadle v Košiciach sa predstavila široká občianska a pravicová koalícia, zložená z nezávislých osobností, košických aktivistov a politických strán SaS, KDH, SMK-MKP, Nova a OKS. Táto koalícia podporuje na funkciu primátora Košíc Jaroslava Polačeka a 37 kandidátov na poslancov mesta.

Nový web jaropolacek.sk

Polacek, Polaček, Lesňak,lesnak, Raši, Novotný, jaropolacek, súd, žaloba, deti, kosice, košice, bašistová, basistova, kandidatka na primatorku, jaro polacek voľby, volby kosice

Spustenie nového webu www.jaropolacek.sk

OaN - občianski a nezávislí nominovali na post primátora mesta Košice Jara Polačeka.

Poslanci Polaček a Gibóda napadli na košickom súde zmluvu o predaji 29 percent akcií firme KOSIT.

Kosit, predaj, žaloba, Polaček, primátor, Jaro Polaček, Jaroslav Polaček, košice, poslanci, poslanec, košická spaľovňa, kosice, polacek, kosit, obťažovanie

Nezávislí poslanci Mestského zastupiteľstva v Košiciach Jaroslav Polaček a Marcel Gibóda podali na Okresný súd Košice žalobu na Mesto Košice a na maltskú spoločnosť Wood Waste Management Limited, ktorá je majoritným akcionárom spoločnosti KOSIT.

V žalobe žiadajú súd, aby svojim rozhodnutím určil, že zmluva, ktorou Mesto Košice 6. júla 2017 previedlo 29 percent  akcií spoločnosti KOSIT a ktorou mesto prišlo aj o spaľovňu odpadov, za kúpnu cenu odsúhlasenú mestským zastupiteľstvom v Košiciach vo výške 4,61 miliónov eur, je neplatná. 

Aj SMK podporila primátorskú kandidatúru Jara Polačeka

Polaček, SMK, KDH, SaS, primátor, Košice, Lesňak, Novotný, kampaň, Sme rodina, OľaNo, Matovič, Nova, Jaro Polaček
Nezávislému kandidátovi na primátora Košíc Jaroslavovi Polačekovi dnes deklarovala podporu ďalšie opozičná strana SMK-MKP. Podľa okresného predsedu Jozefa Filipka už dlhodobo spolupracuje s pravicovými stranami v Košiciach. Preto sa rozhodli pridať k tým, ktorí ho podporujú. 
 
„Pán Polaček nás presvedčil nielen svojou predchádzajúcou prácou v prospech obyvateľov mesta, ale aj dlhodobým poukazovaním na problémy, ktoré trápia Košičanov.

Jarovi Polačekovi povedali áno aj Sme rodina - Boris Kollár a NOVA

Jaro Polaček, KDH, SaS, OĽaNO, Sme rodina, NOVA, primátor, Košice, polacek kosice

Kandidátovi na primátora Košíc Jarovi Polačekovi dnes vyjadrili podporu ďalšie dve politické hnutia a to SME RODINA - Boris Kollár a NOVA. Pridali sa tak k SaS, OĽaNO a KDH a Košickým aktivistom, ktorí svoju podporu tomuto kandidátovi oznámili pred dvoma týždňami.

Jaroslav Polaček ohlásil kandidatúru na primátora Košíc

Jaroslav Polaček, primátor Košice, ohlásenie kandidatúry

Košice 28. mája 2018

S heslom „Zabojujme o fungujúce Košice!“ ohlásil dnes na tlačovej konferencii občiansky aktivista a nezávislý poslanec Jaroslav Polaček svoju kandidatúru na post košického primátora. Jeho prioritou je, aby sa z Košíc stalo mesto fungujúce pre občanov. Mesto transparentné vo svojich rozhodnutiach, otvorené k svojim obyvateľom, s moderným prístupom k zeleným technológiám a občianskym mestom všetkých Košičanov.

Rašimu volebnú kampaň do VÚC robila firma, ktorá dlží poisťovniam 14 400 eur

Labaš, Gibóda, primátor, Košice

Firma, ktorej neúspešný kandidát na predsedu kraja Richard Raši zveril vedenie svojej volebnej kampane, má problém s platením povinných odvodov poisťovniam.
píše aktivista: Karol Labaš

VYHLÁSNIE k EEI

Vyhlásenie, Polaček, Gibóda EEI, Parkovanie, Košice, primátor

Tlačové vyhlásenie  poslancov mesta Košice a aktivistov k usporiadanie vzťahov medzi Mestom Košice a EEI s.r.o., ktoré je predmetom rokovania na mestskom zastupiteľstve v pondelok 16.04.2018

 

Futbalové milióny a divné sľuby primátora

Futbal, Polaček, Gibóda, Primátor, Košice, KFA, štadión,

Tlačová správa, Košice 11.04.2018 
Košičania majú zaplatiť ďalšie Rašiho sľuby, ale z čoho?
V roku 2014 primátor sľúbil Košičanom postaviť futbalový štadión za 12-miliónov eur. Dnes jeho nástupca Petruško požaduje až 23 miliónov eur!

Unáhlené finančné kompenzácie pre EEI

EEI, poberateľ výhod, Polaček, Frnčo, advokát, primátor, parkovanie, Košice, Fellegi

Musí Mesto Košice vyplatí miliónové odškodné parkovacej spoločnosti EEI? Kto je v skutočnosti príjemca konečných výhod z tohto podnikania? Pýtajú sa poslanci Mestského zastupiteľstva v Košiciach.

Stránky